İdlib Battaniye Yardımı | Vuslat Derneği

İdlib Battaniye Yardımı

İdlib Yardım Seferberliği; Çadır kentlerde kalan İdlib’li kardeşlerimize binlerce battaniye ulaştırıyor, ısınma ihtiyaçlarını gideriyoruz.

Aziz Milletimiz, Suriye’de iç savaş başladığı günden itibaren kadınların, çocukların ve masum sivillerin vicdanına dokunmuş ve savaş süresince göç etmek durumunda kalan mazlum halka kucak açmış, her defasında insani görevlerinin gereğince hareket etmiştir.

İdlib Battaniye Yardımı

Rejim destekçilerinin son zamanlarda İdlib’i ele geçirmeye yönelik hamlelerinden dolayı şehir merkezi ve kırsal kesim adeta can pazarına dönüşmüş, bombalamalarda binlerce mazlum kardeşimiz hayatlarını kaybetmiştir. Bu bombardıman sebebiyle İdlib’in güneyinden kuzey kesimlerine doğru göç dalgası yaşanmıştır. Türkiye sınırına doğruda yer yer göçler görülmektedir.

İdlib Halkı Desteklerinizi Bekliyor

Can havliyle evinden, yurdundan, vatanından göç etmek zorunda kalan çadırlarda ve briket evlerinde hayatlarına devam etmeye çalışan mazlum halk kış koşullarına direnmekte güçlük çekiyor. İdlib’li kardeşlerimiz bir kez daha insanlığımıza ve kardeşliğimize müracaat ediyor.

Vuslat Derneği olarak çadır kentlerde kalan İdlib’li kardeşlerimize binlerce battaniye ulaştırıyor, ısınma ihtiyaçlarını gideriyoruz. Gelin hep birlikte kapımızda yardım elimizi bekleyen yüz binlerce mazluma bu soğuk kış günlerinde el uzatalım.

Bir Battaniye Bedeli 50 TL’dir.
BATTANIYE yaz 6067’ye gönder. 10 TL bağışta bulun.

Web Tasarım & Yazılım