fbpx

Basın Odası

Hizmetlerimizi ve yardıma muhtaç durumdaki ailelerin ihtiyaçlarını anlatmak üzere basılı ve yazılı yayın organlarındaki faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Haftanın 4 günü (pazartesi, çarşamba, cuma ve cumartesi) “Vuslat ile İyilik Zamanı Programı” ile Lalegül Tv ekranlarında oluyoruz. Gerek Yönetim Kurulu Başkanımız Muhsin Keleş gerek Genel Koordinatörümüz Cüneyt Süleymanoğlu’nu konuk aldığımız programda, derneğimizin faaliyetlerini Lalegül Tv izleyicisine ve hayırseverlerimize aktarıyoruz.

Yardıma muhtaç durumdaki ailelerin görüntülerini uygun bir şekilde ekrana taşıyarak onların ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz. Haftanın 3 günü (pazartesi, çarşamba ve cuma) saat 15:00’de “Vuslat ile İyilik Zamanı Programı” ile Lalegül FM (88.4) radyosunda oluyoruz. İbrahim Soydan Erden’in sunumu ve Derneğimiz Kurumsal İlişkiler Sorumlusu Harun Yavuz Yılmaz’ın katıldığı programda, derneğimizin faaliyetlerini Lalegül FM dinleyicisine ve hayırseverlerimize aktarıyoruz.

İstanbul merkezli yayın yapan Boğaziçi FM (105.8)de günlük olarak derneğimizin çalışmaları ve projelerini anlatmaktadır.