Eşya Yardımı

Maddi durumları yeterli olmayan gerekli incelemeleri gerçekleştirdiğimiz ihtiyaç sahiplerine eşya yardımları yapıyoruz. İhtiyaç sahibi aileler kimi zaman çok eski ve kullanışsız mobilyaları ve ev eşyalarını kullanmak zorunda kalıyorlar. Bu eskiyen ev gereçleri çocukların yaralanmaları için çok müsait ve tehlikeli bir hal alıyor ve bazen de yangın, elektrik kaçağı gibi ev kazalarına sebep oluyor.

Onların daha iyi koşullarda yaşamaları için evlerinde eksik ya da eskimiş olan eşyalarının yerine yenilerini getiriyoruz. Ayrıca evlenmek isteyipte maddi durumu yeterli olmayan vatandaşlarımıza da yuvalarını kurmaları için yardım eli uzatıyoruz. Yüzlerindeki gülümse ve minnet içinde ettikleri her dua bizler ve bağışçılarımız için çok kıymetli. Onların daha iyi şartlar altında yaşaması için var gücümüzle çalışıyoruz.

Eşya yardımlarını; sosyal incelemeler sonucunda tespit ettiğimiz yetimlere, öğrencilere, yoksullara ve ihtiyaç sahiplerine teslim ediyoruz.

İhtiyaç sahiplerinin hassasiyetlerini göz önünde bulundurarak kullanılmış eşyaları maalesef bağış olarak almıyor; sıfır, giyilmemiş eşyaları bağışçılarımızın bizimle iletişime geçmesi halinde ayni bağış olarak kabul ediyoruz.

Kullanılmamış sıfır eşyalarınızı Vuslat Derneği ile iletişime geçerek bağışta bulunabilirsiniz.

Giyim yardımlarınızı derneğimize gelerek, sitemizden online olarak yahut 0212 659 28 80 numaralı iletişim merkezimizi arayarak yapabilirsiniz.