Dev Külliye Cami

Vuslat Derneği olarak bağışçılarımızın desteğiyle Erzurum’da 61 dönüm üzerinde hayata geçirdiğimiz Dev Külliye Projesi adım adım hedeflerine ulaşıyor. Tamamlanan 3 bloğunda 500’ün üzerinde hafızlık talebesinin eğitim gördüğü Dev Külliyemizin 4. ve 5. Bloklarının inşaatı devam ediyor. Külliyemizdeki talebelerin ve halkın ibadetgâhı olacak olan Camii Şerif inşaatına da büyük bir azim ve heyecanla başlıyoruz.

Dev Külliye Cami

Kısa sürede bağışçılarımızın desteğiyle tamamlamayı hedeflediğimiz camii inşaatında; temelinde harcınız, ahiretlik kazancınız olsun diyerek hayırsever halkımızın her zaman eksik etmedikleri desteklerini ve dualarını talep ediyoruz.

Tamamlandığında 5000 talebenin eğitim göreceği Türkiye’nin en büyük İslami İlimler Akademisi niteliğinde olan Dev Külliye Projesi yurt içinden ve yurt dışından talebeleri ile kardeşliğin ve Anadolu irfanının membağı olmaya aday. Sosyal ve sportif aktivite alanları, hem pozitif hem de İslami İlimler eğitimi, ibtida-hafızlık-arapça-ihtisas gibi çok yönlü ve kademeli ilmi süreçleri ile bin yıllık medrese geleneği yeniden inkişaf ediyor.

Camii Şerif inşaatına 1 m² bedeli 5000 TL olarak destek olabilir, bu güzel ilim merkezinin daimi ibadetgahına sadakayı cariye hükmünde kalıcı bir eser kazandırabilirsiniz.

Dev Külliye Cami Projesi
Külliye Cami
Dev Külliye Cami
Dev Külliye Cami