İslami İlimler Kütüphanesi

Vuslat Derneği olarak Dev Külliye projemizin inşaatını sürdürürken bu ilim merkezinin sahip olacağı imkanları siz hayırseverlerimize müjdelemek istiyoruz. Dev Külliye projemizin sayısız imkanlarından biri de Ehli Sünnet Kütüphanesi olacak. Dev Külliyenin içerisinde yer alacak kütüphane sınırsız kaynak kapasitesi ile ilim talebelerimizin hizmetinde olacak. İlmi eğitimlerine devam eden talebelerimiz bu büyük imkandan faydalanarak ilme kolayca ulaşabilecekler.

İslami İlimler Kütüphanesi

İslami İlimler ile ilgili eğitimlerini alan yavrularımızın eğitimlerinde verimlilik oluşturması açısından akıllı sınıflarımızın büyük rolü olacaktır. 100 adet 50 m² ‘lik 20 kişilik eğitim sınıflarının içerisinde akıllı tahta, projeksiyon cihazı, ses sistemi, sıra ve masaların yer alması planlanmaktadır. Talebelerin de içinde bulunduğu interaktif derslerin hayata geçirilmesi hedeflenmektedir.

İslami İlimler ve beşeri ilimlerin her alanından eserlerin yer alacağı kütüphanemizden öğrencilerimizin yanı sıra bölge halkımız da istifade edecektir. Talebelerimizin kitaplarını okuyacakları, araştırma ve çalışmalarını yapacakları faydalı bir sosyal alan olacak kütüphanemiz için şimdiden kitap bağışında bulunarak sizler de bu ilim hazinesine katkıda bulunabilirsiniz.

Ehli Sünnet Kütüphanesi