Dev Külliye Isınma Desteği

Hafızlık ve İslami İlimler alanında çalışmalarına devam eden Erzurum’daki Dev Külliye’miz, soğuk kış günlerine hazırlanıyor. İkinci etap inşaatı devam eden külliyemizin tamamlanan ve üç bloktan oluşan birinci etabında yaklaşık 500 talebemiz eğitim görüyor. Külliyemizin ve külliyede eğitim gören talebelerimizin tüm ihtiyaçlarını üstlenen derneğimiz bu kış da Dev Külliye’nin ısınma ihtiyacını karşılamak üzere çalışmalara başladı.

Dev Külliye Isınma Desteği

İslami İlimler Akademisi Dev Külliye’nin bulunduğu bölgede doğalgaz altyapısı 2023 yıl ortasında tamamlandı. Geçtiğimiz yıllarda kömür ile ısınan külliyemiz artık doğalgaz ile ısınıyor. Geçmişte kömür giderlerimizi karşılayan hayırsever bağışçılarımız şimdi doğalgaz giderlerimizi karşılayarak hafızlarımızın eğitim sürecine destek oluyor.

Külliyedeki talebelerimizin barınma, gıda, giyim ve eğitim gibi masraflarının tümünü karşılayan derneğimiz, bağışçılarımızın destekleri ile külliyemizin ısınma ihtiyacını da gideriyor. Külliyemiz, siz değerli hayırseverlerimizin destekleri ile eğitim faaliyetlerine devam ediyor.

Dev Külliye Isınma Desteği

Yüzlerce ilim talebesinin eğitim gördüğü, geleceğin öncüleri olacak gençlerin yetiştiği külliyemizde talebelerimizin eğitimlerine aksama olmadan devam edebilmeleri için sizler de bağışta bulunarak Dev Külliye'mizin ısınma ihtiyacına katkı sağlayabilirsiniz.

İslami İlimler Akademisi Dev Külliye’mize ısınma desteğinde bulunmak için;

  • Genel Merkezimizi ziyaret ederek makbuz karşılığında bağışta bulunabilirsiniz.
  • Anlaşmalı olduğumuz bankalardan herhangi bir ücret ödemeden bağışınızı yapabilirsiniz.
  • Online olarak bağışta bulunmak isterseniz sayfa sonunda yer alan Bağış Yap sekmesini kullanabilirsiniz.
  • 0212 659 28 80 numaralı hattımızı arayarak Vuslat Derneği iletişim merkezimize ulaşabilir, bağışlarınızı bu hattımız üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.