Hafız Ailesi İftarı - Ramazan 2020 | Vuslat Derneği

Hafız Ailesi İftarı – Ramazan 2020

Medresemizin, sınıflarımızın sessiz kaldığı; kalabalık iftar ve sahur sofralarında buluşamadığımız bir Ramazan yaşıyoruz. Bu zorlu imtihana göğüs gererken, en çok da ilim talebelerimizden ayrı kalmanın hüznünü taşıyoruz. Sürecin başından beri, öğrencilerimizin sağlıkları için tüm önlemleri eksiksiz biçimde almaya özen gösterdik.

Bu süreç geçene kadar hafızlarımız eğitimlerine ailelerinin yanında uzaktan devam edecekler. Bizler de onları ve ailelerini sevindirmek, bir sürpriz ile mutluluklarına vesile olmak için yola koyulduk. Özlemimizi, sevgimizi ve muhabbetimizi yanımıza alarak kapılarını çaldık. Hafızlık talebelerimize ve ailerine iftar ikramlarımızı ve bayramlık harçlıklarını ulaştırdık. Yarınlarımızın temennisi hafızlarımızın tebessümünde yer alabildiysek ne mutlu bizlere!

Bir kişilik iftar bedeli 10 ₺ dir.

Hafızlık talebelerimizin eğitimlerine destek olmak için vuslat.org.tr web sitemizi ziyaret ederek, 0212 659 28 80 telefon numaramızdan bizlere ulaşarak, banka hesaplarımıza havale veya eft yaparak sizler de bağışlarınızı iletebilirsiniz.


WhatsApp chat
Web Tasarım & Yazılım