Kış Yardım Paketi

Yurt içinde ve yurt dışındaki ihtiyaç sahiplerinin soğuk kış aylarında ihtiyaç duyduğu eksikleri, bağışçılarımızın destekleriyle gidermeye devam ediyoruz.

Kış Paketi Bağışı

İnsani yardım çalışmalarımızın bir ayağını da soğuk kış günlerinde kışlık malzemelere ihtiyaç duyan kardeşlerimiz için yaptığımız yardımlarımız oluşturuyor. Havaların soğumasıyla birlikte bot, mont, kazak, kışlık çorap ve pantolon gibi kışlık giysiler, elzem bir ihtiyaç haline geliyor. Yurt içinde ve yurt dışında bu ihtiyaçlarını gideremeyen kardeşlerimiz için “Kış Paketi” yardımında bulunuyoruz.

İslami İlimler, Arapça ve Hafızlık alanında eğitim veren Dev Külliye’mizin ısınma ihtiyacını sizlerin destekleriyle giderdiğimiz gibi yurt içinde ve yurt dışındaki Kur’an kurslarının, medreselerin, hafız kardeşlerimizin, yetim yavrularımızın, yaşlılarımızın, engellilerimizin ve ihtiyaç sahibi tüm kardeşlerimizin de ısınma ihtiyacını gideriyoruz.

Kış Paketi Bağışı

Soğuk Havalarda Gönülleri Isıtalım

Kış aylarının gelmesiyle yurt içinde ve yurt dışının belirli bölgelerinde havalar soğudu. Havaların soğuması, hiç şüphesiz, ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarına bir yenisini ekledi. Kışlık kıyafet bu ihtiyaçların başında geliyor. Sizlerin destekleriyle ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin gönüllerini ısıtmaya devam ediyoruz.

Geçtiğimiz yıllarda Suriye ve Afganistan gibi savaş ve afet bölgelerinde ve ülkemizdeki Kahramanmaraş merkezli depremde de kışlık yardımlarda bulunduk. Suriye’de çadır, battaniye ve soba, Afganistan’da battaniye ve çadır, Kahramanmaraş merkezli depremde de vatandaşlarımızın ihtiyacı olan muhtelif kışlık yardımları depremzede kardeşlerimize teslim ettik.

Sizlerin Destekleriyle

Her kış olduğu gibi bu kış da dünyanın dört bir tarafındaki ihtiyaç sahipleri, kışlık giyecek ve ısınma ihtiyacını karşılamakta güçlük çekiyor. Onların bu soğuk kış günlerinde yüklerini hafifletmek sizlerin destekleriyle mümkün. Yapacağınız 1.000 TL’lik bağış ile bir ihtiyaç sahibinin kışlık ihtiyacını giderebilir, onların hayır dualarında yer edinebilirsiniz.