Kurban Bağış Kampanyası 2022

Vuslat Derneği 22 yıldır iyiliğe köprü olmaya devam ediyor. Yine yollarımızı gözleyen, yine selamımızla mutlu olacak kardeşlerimiz var! Bu yıl da sizlerin vekaletlerini dünyanın dört bir yanındaki mazlumlara ulaştırıyor, etleriyle sofralarına aş, kardeşliğimizle gönüllerine umut oluyoruz. “Kurbana kavuşmak ne güzel!” diyerek unutulmadıklarını hatırlatıyor, bu bayramda da sevinçlerine vesile oluyoruz.

Kurban Bağış Kampanyası 2022

Vuslat derneği görevlileri aylar öncesinden kurban kesilecek bölgelerde incelemelerde bulunarak; kurbanlık vasıflara sahip büyükbaş kurbanlıkları seçiyor, gerekli kontrollerini yaparak kurbana hazırlıyorlar.

2022 yılı kurban organizasyonu kapsamında; daha fazla kardeşimizi mutlu edebilmek ve bağışçılarımızın vekalet yoluyla kurban ibadetlerini en makul tutarlarla gerçekleştirebilmelerini sağlamak amacıyla belirlenen kurban hisse bedeli 1200 liradır. Kurbanınızın kesim videosu tarafınıza gönderilmektedir.

Kurban Bağış Kampanyası 2022

4 kıta, 20 ülkede kesilecek olan kurbanlar; başta yetimler ve aileleri olmak üzere, medreseler, ihtiyaç sahibi yaşlılar, savaşzede mazlumlar ve muhtaç ailelere hisselenerek et olarak dağıtılmaktadır. En ücra köşelere, gerçek muhtaçlara ulaşmak İçin bu bayram en güzel vesile!

Kurban bağışınızı nasıl yapabilirsiniz?

Kurban bağışınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde www.vuslat.org.tr adresinden kredi kartı yada banka kartınızla yapabilirsiniz.

Ayrıca Web sitemizde yer alan hesap numaralarına havale/EFT yoluyla bağışınızı göndererek; açıklama bölümüne mutlaka ad soyad, iletişim bilgilerinizi yazmanız halinde çağrı merkezimiz tarafından aranarak bir de sözlü olarak vekaletiniz alınacak, bağışınız kayıt altına alınmış olacaktır.

Kurban Bağış Kampanyası 2022

Tüm bunlarla birlikte bağışınızı gerçekleştirmek veya tüm sorularınızı iletmek üzere 0212 659 2880 numaralı Vuslat Derneği çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Gelin hep birlikte Somali’den Nijerya’ya, Bangladeş’ten Srilanka’ya, Peru’dan Kudüs’e, Çadır kamplardan Yemen’e kadar bu yıl da yüzbinlerce yetimi, mazlumu, muhtacı sevindirip dualarını alalım.

Kurbana kavuşmak ne güzel! Bir de kardeşliğimiz, paylaşmamız, sevgimiz ve ay yıldızlı bayrağımız gölgesinde olunca bu bayram daha da güzel!

Su kuyularıyla yüreklerine su serpip, bir damla bin rahmet vesilesi oldunuz. Cami ve mescidler inşa edip Allah’ın huzurunda buluşup kardeş oldunuz. Yetimleri gözetip dertleriyle dertlenip insanlığımızın aynası oldunuz. Bir kumanya, bir battaniye, bir defter/kalem, bir bayramlık ile gönül aldınız; sadakayı cariyeleriniz vesilesiyle Allah’la arasında hiçbir perde olmayan mazlumun duasında yer buldunuz.

Kurban Bağış Kampanyası 2022

Şimdi de kurban ibadetimizle gönül alma zamanıdır. Şimdi de bir torba et ve kucak dolusu kardeşlik selamıyla kapılarını çalma zamanıdır.
1200 lira bedelle kurbanınızın vekaletini alıyor, kesiyor, et olarak hisseleyip 20 ülkedeki mazlumlara dağıtıyoruz. İsminizin okunduğu kurban kesim videosunu da bayramın hemen akabinde telefonlarınıza gönderiyoruz.