Vuslat Derneği Manevi Ordusuyla Mehmetçiğin Yanında | Vuslat Derneği

Vuslat Derneği Manevi Ordusuyla Mehmetçiğin Yanında

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Barış Pınarı Harekatı vesilesiyle tüm Türkiye olarak tek yürek idik. Mehmetçiğimiz sınır güvenliğimizi tehdit eden terör unsurları ile mücadele ederken, milletimiz de dualarla birlik oldu.

Vuslat Derneği olarak bizler de manevi ordumuzla Mehmetçiğimizin yanındaydık. Hafızlık talebelerimiz ve hocalarımız harekata katılan askerlerimiz ve ordumuzun muzaffer olması için Kur’ân-ı Kerim hatim ettiler ve fetih suresi okudular. Genel Başkanımız Muhsin Keleş operasyon ile ilgili duygularını şu sözleri ile dile getirdi: “Her zaman olduğu gibi her şeyimizle, ‘ezan dinmesin, bayrak inmesin, vatan bölünmesin’ diye mücadele eden Mehmetçik’imiz, devletimiz ve aziz milletimizin yanındayız.”

Ordumuz bölgeden 750’den fazla teröristi etkisiz hale getirdi. 365 kilometrelik alan, 75 yerleşim yeri kontrol altına alındı. İman dolu yürekleriyle vatan için çarpışırken hayatlarını kaybeden dört askerimize ve teröristlerin saldırısı sonucu şehit düşen 20 sivilimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Dualarımız her daim milletimizin ve ordumuzun yanında olacaktır.


WhatsApp chat
Web Tasarım & Yazılım