fbpx

Umut Gıda Marketi

Umut Gıda Marketi

Herşey Hayal Etmekle Başlar

Kuşları dahi düşünen, onlara evler inşa eden bir medeniyetin varisleri olarak, Sosyal Yardım anlayışına Umut Gıda Marketleri ile yepyeni bir boyut kazandırıyoruz.

Vuslat Derneği olarak kurulduğumuz günden bugüne sizlerin desteğiyle birçok başarılı projeye imza attık. İmkansız denilen projeleri Rabbimiz (C.C.) ‘in izniyle hayata geçirdik.

Aile Tespit Komisyonumuz tarafından belirlenen aileler, Umut Gıda Marketlerine gelerek istedikleri ürünleri seçip ücretsiz alabiliyorlar. Ayrıca marketimize gelme imkanı olmayan kardeşlerimizin ihtiyaçları kapılarına kadar ulaştırılıyor.

Komisyonumuzca tespit edilen ihtiyaç sahibi aileler tüm gıda ihtiyaçlarını bu marketten ücretsiz olarak karşılayabiliyorlar.

Umut Gıda Marketi 1

Bu Markette Herşey Ücretsiz

Komisyonumuzca tespit edilen ailelerimiz, belirlenen oranlar ve derneğimizin imkanları nispetinde marketlerimizden tamamen ÜCRETSİZ olarak alışveriş yapmaktadırlar. Marketlerimizden günlük olarak ekmek, aylık periyotlarda gıda ve temizlik malzemesi ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar.

Umut Gıda Marketleri ihtiyaç sahibi ailelerin kendilerine verilecek olan kumanya paketine bağlı kalmamaları, ailelerin alışveriş kültürü ile sosyal hayata adaptasyonunu sağlamak amacı ile kurulmuştur. Gıda kolilerinin hazırlanıp ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması hem zaman hem de maliyet noktasında ciddi bir yük oluşturmaktadır. Bu anlamda sorunu aşmak ve yine ihtiyaç sahibi ailelerin serbestçe, kendi tercihlerini yaparak ihtiyaçlarını giderebilecekleri nezih ortamlar sunuyoruz.

Umut Gıda Mağazaları projemizi ihtiyaç sahibi ailelerin ayağına kadar giden bir hizmet olarak sizlerin desteği ile ülke geneline yaymayı amaçlıyoruz.

Vuslat Derneği yaz kış demeden ihtiyaç sahibi ailelere bugüne kadar 150.000 Kumanya Kolisi ulaştırmıştır.
05.05.2017 tarihi itibari ile Umut Gıda Mağazalarında 39.800 ihtiyaç sahibi ve ilim talebesine gıda yardımı yapılmıştır.
05.05.2017 tarihi itibari ile ihtiyaç sahipleri ve Suriyeli kardeşlerimize yapılan un yardımı 6.500 çuvala ulaşmıştır
05.05.2016 tarihi itibari ile 9.270.000 ekmek ihtiyaç sahibi ve ilim talebesine ulaştırılmıştır.

Umut Gıda Marketi 2

Projeye Nasıl Destek Verebilirim?

Desteklerinizle bugüne kadar yüzbinlerce kardeşimizin yüzündeki tebessüme ortak olduk. Her gün üzerine onlarcası eklenen ihtiyaç sahiplerine sizler de imkânlarınız dâhilinde ayni ve nakdi olarak destek olabilirsiniz.

 

Şimdi Bağış Yap

Web Tasarım & Yazılım